INSTALLATION SWITCH SERIES 8040/11-V30 (STAHL)
Harga :
CALL
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
28 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
Product Description: Installation switch OFF switch Product Type: 8040/11-V30-033-B Art. No.: 245655 WebCode: 8040F     Available as 2 pole OFF switch or changeover switch Enclosure made of optical fibre reinforced polyester resin Clear position indicator 0/1 or ON/OFFThe installation switches Series 8040/11-V30 are used for lighting installations. The switch position is shown unambiguously by the 90° position. This is especially convenient if lights and switch are in different rooms. The fluorescent turning handle can be useful in the case of a power failure.
Permintaan Penawaran
Link
Rp. 296.500
Rp. 81.000
Lenovo PC IdeaCentre AIO 3 24ADA6 Ryzen 3 3250U Win11 OHS 8GB 512GB SSD 23.8" FHD IPS Integrated AMD Radeon Wired Keyboard Lenovo Official Store