DST4600A
Harga :
CALL
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
38 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
DST 4600A It is the development of DST4600, of which it keeps the consolidated user interface. The card circuit, measures system and software are redesigned to improve the performances and to have new features: - More flexibility thanks to increased programmable parameters. - Better measurement instruments accuracy. - Direct interface to GSM, SMS communication and board originated data call capability. - RMS measuring. - Power measures: kW, kVAR, PF, kWh, etc. - Fuel level, oil pressure, engine temperature measures ( for MTU and SCANIA also) - Internal event history data base. - Real time clock ( optional) - Electronic protection for overload and short circuit
Permintaan Penawaran
Link
Vacuum Pump AC Air Cond Single Stage Vacuum Pump Vacuum Compressor Vakuum AC 1/4 Hp 150W 5Pa Vacuum Pump AC
Rp. 683.000
Rp. 1.191.000
Panel Surya 100W Panel Surya Solar Charge Controller LED Display Solar PWM 12V/24V 10A 20A 30A 50A 60A USB Panel Surya Charge